Rss

Szczęśliwi rodzice – szczęśliwe dzieci. wyjątkowa książka dla rodziców wymagających czegoś więcej…od siebie

Wyjątkowa pozycja książkowa dla rodziców poszukujących dobrych metod wychowawczych.
Książka „Szczęśliwi rodzice, szczęśliwe dzieci” autorstwa Krystyny Łukawskiej to świetna i nowoczesna pozycja dla rodziców pragnących uczyć się na błędach i unikać kolejnych potknięć wychowawczych. Bazą, na jakiej powstała ta wyjątkowa psychologiczna książka, jest stwierdzenie, że to od podejścia rodziców i umiejętności ich własnej walki z błędami (niekksiazkaiedy powtarzanymi po ich własnych rodzicach) zależy szczęśliwe dzieciństwo i zrównoważony, kreatywny rozwój ich dzieci.

Autorka skupia się w znacznym stopniu na relacjach rodzice-dziecko, co odróżnia tę pozycję od poradników psychologicznych koncentrujących się jedynie na jednej ze stron. To książka, która jest w stanie poprowadzić czytelnika drogą przyjaznego i kreatywnego rozwoju wypełnionego świadomością i empatią wobec najmłodszych. Może pomóc nie tylko w zagadnieniach dotyczących wychowywania dzieci, ale także wzmocnić relacje między wszystkimi członkami rodziny, w jasny i myślący sposób przekazując podstawowe tajniki psychologiczne i sposoby na osiąganie swojego jako opiekun – ale nie kosztem zdrowia psychicznego, przedwczesnego buntu i niezadowolenia dziecka.

Po książkę tę warto sięgnąć zarówno w przypadku, gdy jesteśmy rodzicami poszukującymi skutecznych i przyjaznych metod wychowawczych dla naszych dzieci oraz sposobów na poprawę naszego własnego podejścia do kwestii rodzicielstwa, jak również, gdy jako pedagodzy i opiekunowi prowadzimy zajęcia i warsztaty dla dzieci i chcemy zgłębić wiedzę dotyczącą bycia idealnym i pomagającym w rozwoju najmłodszych opiekunem.

Podkreślić należy również, że książka posiada duże przestrzenne litery, które są pomocne w nauce czytania.

Zobacz gdzie zamówić litery przestrzenne we Wrocławiu.

Comments are closed.